BETA

Katalog gotowych szablonów Wordpress

Wybierz projekt dobrze oddający Twój biznes. Najważniejsze jest to, aby strona internetowa pełniła jakąś funkcję. Sprzedawała, generowała leady lub odpowiadała na najczęściej pojawiające się pytania klientów. Znajdziesz tutaj szablony Wordpress przygotowane w zgodzie z ogólnie przyjętymi zasadami projektowymi. Wdrożysz je samodzielnie!

Lokalna firma

Branża HoReCa

Piekarnia/Cukiernia - wizytówka lokalu

Strona indealnie sprawdzi się dla lokalnego biznesu, który oferuje rzemyślnicze wyroby z branży HoReCa

210 PLN

Pub &  Bar

Branża HoReCa

Whisky Bar & Pub - wizytówka lokalu

Jeżeli lubisz nowoczesny design i niestandardowe ułożenie treści, to ten projekt jest idealny dla Ciebie.

210 PLN

Fotografia

Branża kreatywna

Motyw dla fotografów i branży kreatywnej

Estetyczny design i ciekawe animacje. Ten projekt pomoże klientom zdecydować się na współpracę właśnie z Tobą.

210 PLN

Jak samodzielnie wdrożyć szablon Wordpress?

Wiesz co to jest Wordpress i potrafisz się tam zalogować? Tyle wystarczy, aby udało Ci się zbudować piękną wizytówkę. Tutaj znajdziesz krótką instrukcję obrazkową, która krok po kroku pozwoli Ci przejść przez wszystkie etapy instalacji motywu. Następnie pokażę Ci jak samodzielnie możesz wstawić teksty i zaktualizować zdjęcia. Bardzo się starałem, aby to wszystko było proste i intuicyjne!

Przejdź do instrukcji

Masz wątpliwości, czy dasz sobie radę?

Ja w Ciebie wierzę. Twoi bliscy też w Ciebie wierzą, ale nie zawsze Ci to powiedzą prosto w twarz. Są jednak takie momenty, kiedy możesz mieć wątpliwości lub wolisz niektóre zadania komuś zlecić. Tak może być teraz. Co zrobić, jak żyć? Na to ostatnie pytanie nie będę potrafił Ci odpowiedzieć, ale wracając do tematu Twojej strony internetowej, sprawdź poniższą instrukcję.

Przekonasz się, że w ciągu 2 minut dodasz nowy projekt strony internetowej, a pozostałe 8 minut możesz przeznaczyć na dodawanie swoich tekstów i zdjęć. Co o tym myślisz?