Indywidualny projekt? A może być nieindywidualny?

Tak, może, ale to wszystko zależy od Twoich potrzeb, budżetu oraz chęci. Chcesz bardzo tanio? To już sięgamy do mojej bazy autorskich prototypów i adaptujemy go pod Twoją branżę. Chcesz podejść do tego profesjonalnie? Zapraszam do następnego punktu.

Przedstawiam Ci stopnie zaangażowania

Strona internetowa to efekt pracy mojej, Twojej oraz Twoich potencjalnych klientów. Żyjemy w czasach, gdzie robienie ładnych stron nie wystarcza. Muszą realizować zamierzone cele. Sprzedawać? Poprawić wizerunek? Motywować do interakcji? Dlatego już teraz chcę Ci powiedzieć, że wybranie określonego wariantu decyduje również o stopniu Twojego zaangażowania.

Zrób to dobrze, szybko, tanio, bez wielu pytań.

Wariant ekonomiczny

Co otrzymasz w tym wariancie?

 • kompletną stronę internetową (do 5 podstron) w oparciu o bazę moich autorskich szablonów
 • skupimy się na funkcjonalności strony
 • Dostosowujemy stronę do urządzeń mobilnych (RWD, czyli Responsive Web Design)
 • Ułożenie treści będzie zgodne z dobrymi praktykami projektowymi
 • Zadbamy o integrację z Google Analytics itp.

Czy to wystarczy?

To wszystko zależy od Twoich potrzeb. Jeżeli dopiero zaczynasz budować tożsamość w internecie lub chcesz przygotować fundament marki, to jest to dobry wariant.

W przyszłości będziemy mogli rozbudować Twoją stronę i wnieść ją na kolejny poziom. Może się jednak zdarzyć, że zdecydujesz się od razu podejść do tej kwestii profesjonalnie, to zaglądnij do drugiego wariantu.

Ekonomicznie brzmi dobrze!

Przedstawię Ci produkt oraz pomogę rozwiązać problem.

Wariant standardowy

Co otrzymasz w tym wariancie?

 • Wszystko co w ekonomicznym oraz:
 • Zaprojektuję od podstaw Twój indywidualny projekt strony internetowej
 • Przejdziemy przez wszystkie etapy projektowe (w zgodzie z Human-Center Design), które pozwolą nam zmaksymalizować użyteczność Twojej strony internetowej
 • Zastanowimy się nad wykonywaniem testów na Twojej grupie docelowej i przeprowadzimy iteracje doskonalenia Twojego produktu/usługi,

To będzie świetny projekt

Dzięki Twojemu zaangażowaniu będziemy mogli osiągnąć jeszcze więcej. Przede wszystkim dlatego, że przejdziemy przez najważniejsze punkty dobrych praktyk projektowych, by zrealizować zamierzone cele.

Bardzo możliwe, że będziesz mieć jakieś pytania, także śmiało przygotuj całą listę. Podczas pierwszego spotkania lub rozmowy omówimy je konkretnie.

Dam coś od siebie, działajmy!

Dzięki Human Center Design świat jest lepszy. Działajmy!

Wariant profesjonalny

Co otrzymasz w tym wariancie?

 • Wszystko z ekonomicznego i standardowego oraz:
 • Zastanowimy się nad rozbudowaniem Twojej identyfikacji wizualnej przy współpracy z profesjonalnym ilustratorem
 • Zaprosimy doświadczonego badacza, który pomoże nam zweryfikować założenia projektu na Twojej grupie docelowej
 • W zależności od wymagań projektu, podejmiemy decyzję, czy będziemy korzystać z gotowych narzędzi, czy zlecimy pracę  programiście

Dlaczego potrzebujemy aż tyle osób?

W zasadzie ich nie potrzebujemy. Wystarczy, że znajdziemy jakiś szablon, zrobimy ctrl+c i ctrl+v (dla fanów jabłuszka, zrobimy cmd+c i cmd+v). Wypuścimy produkt na rynek bez żadnych testów. Co o tym myślisz?

Jak się pewnie domyślasz, mogłoby to wyrządzić więcej szkód niż korzyści. Współpraca w zespole projektowym pomoże nam zweryfikować Twoje założenia i dopracować produkt, by był on szyty na miarę potrzeb użytkownika.

Organizuj zespół i ruszamy!

Pozwól mi się poznać

Jak się tu dogadać?

A to zależy jaką formę kontaktu preferujesz. Idealnie będzie, jeżeli na początek skorzystasz z formularza, wyślesz  e-mail, napiszesz wiadomość na Linkedin, albo skrobniesz PW na Instagramie. To wszystkie profile, jakie na tę chwilę prowadzę. Wierzę, że któraś forma kontaktu przypadnie Ci do gustu.

Umów się na rozmowę!

Udało się!
Do usłyszenia :)
Ups, sprawdź, czy dane się zgadzają...

Nasza podróż dobiega końca?
czy może...

Teraz musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy Twoja strona internetowa spełnia swoją funkcję. Możesz sobie też zadać pytanie, czy Ci się podoba, ale to wiesz... to zależy. Wszystko we wszechświecie powinno mieć swój cel. Jedzenie, picie, uprawianie sportu oraz strony internetowe. Projektujemy je z jakiegoś powodu. Albo ma sprzedawać albo zachęcać do kontaktu. Udało Ci się odpowiedzieć na to pytanie? Doskonale!
Teraz skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić lepiej.

Nie wierzę! Z każdego, śmierdzącego czegoś można coś uratować. Słyszałeś może o projekcie Bila Gatesa, który właśnie to brązowe traktuje jako paliwo do zasilania nowoczesnych oczyszczalni ścieków? Też uważam, że to nie było śmieszne (ale taki projekt rzeczywiście istnieje). Niezależnie od tego, jaka jest Twoja marka - coś z pewnością da się z tym zrobić. Na przykład wszystko zaprojektować od początku. To tak, jakby Twoja marka urodziła się na nowo. 

Słyszałeś lub słyszałaś o szybkich pożyczkach? Chwilówki teraz są na bardzo atrakcyjnych warunkach. W zasadzie to one zawsze są na super atrakcyjnych warunkach dlatego nawet o tym nie myśl! Jeżeli nie masz pieniędzy na tego rodzaju inwestycje, to należy zacząć od absolutnego minimum. Najpierw zanotuj wszystkie koszty, jakie ponosisz (polecam Ci lekturę Michała Szafrańskiego - pomoże Ci zbudować dobre nawyki). Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z przedsiębiorstwem, to również się odezwij. Być może pieczesz pyszne placki i rozliczymy się w barterze? Nigdy nie wiesz co przyniesie jutro.

To doskonale! Pomysł jeszcze nikogo nie wyżywił, ale za to pomoże nam ustalić jakiś kierunek. Jak się pewnie domyślasz, kierunek jest ważny. Z takim podejściem wspólnie zrobimy porządny projekt. Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że jesteś na tym etapie i nie powiesz mi czegoś w stylu: „Panie, zrób Pan tak, jak Pan uważasz, byle ładnie”.

Być może jest jakieś często powtarzane pytanie, na które chciałbyś lub chciałabyś poznać odpowiedź? Oczywiście nie poruszajmy kwestii egzystencjalnych, takich jak życie po śmierci, czy dlaczego kosmici jeszcze się z nami nie przywitali. Mimo wszystko, chętnie poznam Twoje sugestie i chętnie się do nich ustosunkuję.