Strony internetowe z myślą o Twoich klientach

Cześć drogi przybyszu, jestem Tomasz. Dążę do projektowania nie tylko ładnych, ale i praktycznych stron internetowych. Wspólnie ustalimy co ma się na niej znaleźć, by spełniała swój cel.

Dlaczego mam skorzystać z Twoich usług?

Razem stworzymy coś wyjątkowego!

Pomogę Ci opracować koncepcję, prototyp lub zaplanować wdrożenie witryny na serwerze. Rozmowa przed rozpoczęciem prac jest bezpłatna. Może warto ustalić, czego potrzebujesz?

Skupimy się na zaprojektowaniu czegoś praktycznego. W internecie jest wiele gotowych projektów, jednak ważne jest, aby Twoja strona spełniała konkretną funkcję. Jaką? To już omówimy na spotkaniu.

Kim właściwie jesteś? Chętnie porozmawiam o projekcie

Komunikacja z Tomkiem przebiega w profesjonalny sposób. Jestem bardzo zadowolony z efektów naszej pracy.

Maciek z myjki360.pl

Dawno nie współpracowałam z kimś tak zaangażowanym w swoją pracę. Człowiek z Pasją - serdecznie polecam!

Sylwia z PodajLape-Rzeszow.pl

Projektuję strony w zgodzie z ludzką naturą. O co właściwie Ci chodzi Tomasz?

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o... Psychologię. Ha! Pewnie  już w Twoich myślach pojawiły się pieniądze. Zawsze tak masz? Spokojnie, żartowałem. To naturalne, bo tak działa nasz umysł. Właśnie dlatego zdecydowałem się zaprojektować witryny internetowe z myślą o użytkownikach. Pozwól, że Ci to wyjaśnię.

Moim celem jest zadbać o Twoch klientów. Każdy z nas może przyjąć określoną ilość informacji. Jeżeli będzie ich za dużo, to użytkownik może się pogubić lub pominąć istotne informacje. Tak działają filtry poznawsze (kiedyś spoczytasz o nich na blogu).

Strony doskonale prezentują się na różnych urządzeniach. Oznacza to, że na dużym ekranie, małym ekranie, średnim ekranie, użytkownik intuicyjnie będzie się po niej poruszał.

Mniej znaczy więcej. A więcej znaczy rozsądniej. Zgadza się? Nie musisz być mistrzem logiki, aby wpaść na pomysł, że nie do końca dobrze to brzmi. Przesłanie jest takie: Mniej śmieci na Twojej stronie internetowej, to więcej satysfakcji z jej korzystania.

Przekonałeś mnie - jak się z Tobą skontaktować?

Liber veritatis, czyli księga prawdy...

Wszyscy chcieliby ją poznać, ale wciąż się od niej oddalamy. W świecie błyskawicznej wymiany informacji trudno jest nam określić, co jest prawdziwe, a co jest fake newsem. Nie wiem jak Ty, ale mnie czasami dużo czasu zajmuje ustalenie, co jest białe, a co czarne. Zapisując się na newsletter, będę dzielił się swoimi przemyśleniami opartymi na rzetelniej wiedzy naukowej. Czasami dam Ci znać o nowościach na tej stronie. Będę pisał rzadko, ale konkretnie.

To wyraz wielkiego zaufania!
Łatwo jest się gdzieś zapisać i później otrzymywać chore ilości spamu. Dlatego jeszcze raz dziękuję Ci za zaufanie. Wierzę, że to początek wspaniałej przygody.
Do zobaczenia za jakiś czas!
Upsss... Coś poszło nie tak :( 
Uzupełnij dane za kilka minut i sprawdź, czy błąd się powtarza. Jeżeli tak, to napisz do mnie na Linkedin!