Projektowane z pasją? To prawda - poznajmy się!

Cześć! Jestem Tomasz i cieszę się, że mamy okazję się poznać. Jeżeli tutaj jesteś, to oznacza, że już miałeś lub miałaś okazję zapoznać się z jednym z moich projektów.

Wiedz, że dążę do projektowania takich stron internetowych, które nie mają być tylko ładne, ale i praktyczne. Wspólnie ustalimy co ma się na niej znaleźć, by spełniała swój cel np. sprzedażowy lub marketingowy. Pomogę Ci opracować koncepcję, prototyp oraz wdrożenie witryny na serwerze.

Sprawdź inne moje projekty

Komunikacja z Tomkiem przebiega w profesjonalny sposób. Jestem bardzo zadowolony z efektów naszej pracy.

Maciek z myjki360.pl

Dawno nie współpracowałam z kimś tak zaangażowanym w swoją pracę. Człowiek z Pasją - serdecznie polecam!

Sylwia z PodajLape-Rzeszow.pl

Projektuję strony w zgodzie z ludzką naturą. O co Ci chodzi Tomasz?

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o... Psychologię. Ha! Pewnie  już w Twoich myślach pojawiły się pieniądze. Zawsze tak masz? Spokojnie, żartowałem. To naturalne, bo tak działa nasz umysł. Właśnie dlatego zdecydowałem się zaprojektować witryny internetowe z myślą o użytkownikach. Pozwól, że Ci to wyjaśnię.

Moim celem jest zadbać o Twoch klientów. Każdy z nas może przyjąć określoną ilość informacji. Jeżeli będzie ich za dużo, to użytkownik może się pogubić lub pominąć istotne informacje. Tak działają filtry poznawsze (kiedyś spoczytasz o nich na blogu).

Strony doskonale prezentują się na różnych urządzeniach. Oznacza to, że na dużym ekranie, małym ekranie, średnim ekranie, użytkownik intuicyjnie będzie się po niej poruszał.

Mniej znaczy więcej. A więcej znaczy rozsądniej. Zgadza się? Nie musisz być mistrzem logiki, aby wpaść na pomysł, że nie do końca dobrze to brzmi. Przesłanie jest takie: Mniej śmieci na Twojej stronie internetowej, to więcej satysfakcji z jej korzystania.

Przekonałeś mnie - jak się z Tobą skontaktować?

Jak się tu dogadać?

A to zależy jaką formę kontaktu preferujesz. Idealnie będzie, jeżeli na początek skorzystasz z formularza, wyślesz  e-mail, napiszesz wiadomość na Linkedin, albo skrobniesz PW na Instagramie. To wszystkie profile, jakie na tę chwilę prowadzę. Wierzę, że któraś forma kontaktu przypadnie Ci do gustu.

Umów się na rozmowę

Udało się!
Teraz zostaje Ci tylko oczekiwać na kontakt z mojej strony. Bardzo możliwe, że szlajam się gdzieś po górach, ale wiedz, że skontaktuję się z Tobą tak szybko, jak tylko to możliwe.
Wiesz... czasmi się